Чернівці, кілька кроків по вул. Головній

Одна з тисячі відповідей на питання чому ми обрали для життя саме #Чернівці
Архітектура.
Знайомі німці кажуть що Чернівці сходи на Дрезден, тільки обшарпаний. Австрійці бачать Відень (взагалі не дивує), італійці знайшли натяк на старі райони Неаполя… Але Чернівці не схожі на інші міста України не тільки багатою архітектурною спадщиною, але і неповторним 3D форматом – з горки на гору, різнорівнева перспектива міста пряничних будинків вражає, коли бачиш їх вперше, і шокує, коли роздивляєшся облущені фасади, назавжди забиті унікальні дерев’яні двері, розбиту ліпнину…
В чому біда Чернівців? В мешканцях.
Якби місцеві любили своє місто як ті ж львівяне, Чернівці могли б посперечатися зі Львовом, хто крутіше в рейтингу туристичних перлин України, але оце зневажливе в питаннях “тю, а що ви тут цікавого знайшли, нічого особливого тут немає” – бісить, дратує, вибішує до нестями.
Чернівці – казкове місто. Тут нема чого робити фанатам сучасної урбаністики, скла, пластика, бетону, просторів з розмахом, гучних звуків великих міст. Чернівці інші.

Це простір для фантазій, уяви, мрій, це місто для тих, хто в жовто- червоному осінньому листочку на старій бруківці здатний побачити тіні минулого і почути історію сторічної давнини, як тут хтось йшов колись, чим жив і що думав..

Це фото з телефона (вулиця Головна, точніше метрів 200 з всієї вулиці), на ходу
Вул. Головна Чернівці Україна
Вулиця Головна м. Чернівці Україна

 

Біля Міської ратуші вул. Головна м. Чернівці Україна

І такі да, Чернівці особливі.

#чомучернівці #чернівцітуристичні #чернівціособливі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *